BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Turėjau 10 mobiliakų

Ech… Kai pamąstai… Neturėjau mobiliako ir buvo gerai… Dabar turiu tai irgi gerai :))))))). Ta proga apžvelgsiu savo aparačiukų evoliuciją:

Pirmas, bet visai nemylėtas busvo “Philips Savvy Vogue”. Atrodė baisiai:Sakiau gi, kad baisiai. Bet šiaip kaip aparatas visai smagus buvo. Galima buvo pasitikrinti ar sėkminga diena (skaičiavo bioritmus). Turėjo žadintuvą, o prie sms'kių galima buvo įterpti paveiksliuklą (nesvarbu, kad kituose telefonuose to nesimatydavo). Kainavo jis visus 159lt, nes pirktas buvo su sutartimi. Turėjau aš jį gal net kokius 3 mėnesius. Buvau viena krūtesnių abiturienčių, nes turėjau MOBILIAKĄ. Nesvarbu, kad nebuvo kam skambint ar rašyt, o ir tai baisius pinigus kainavo.

Antras telefas buvo “Siemens A35″:Protingai pasakysiu. Tai buvo daungreidas (xi xi xi). Nieko jis neturėjo, nei žadintuvo. Garso buvo neįmanoma išgirst. O ir šiaip šūdas nerealus buvo. Nuolat gedo. Mygtukai nusitrynė. Ir visa tai buvo tais laikais, kai sukčiaujant siųsdavom

nemokamas Tele2 žinutes ( čia kai pradedi siųst, ir nutrauki. Sms nueina, o nuskaičiuot nuo saskaitos nepasivargina…). Su šiuo telefonu turbūt išsiunčiau daugiausiai žinučių per visą gyvenimą. (šits aparats man kainavo 95lt).

Trečio telefono nekenčiau iš visos širdies. Ir dabar dar labai nemyliu ”Nokia” telefonų. Taigi:

Taip taip. Tai legendinė 3310. Kodėl legendinė? Nes 7 iš 10 mobiliuotųjų turėjo būtent ją… Jie ją dievino ir mylėjo… brrr. O ta standartinė sms'o pyyyy pyp kaip užknisdavo.

Ką ji galėjo ir ko ne tikrai nerašysiu, nes šį tautos aparatą žino visi. Šitas daiktas man kainavo 199Lt. Nors ”Snake” man patiko. Negaliu visiškai meluot (na čia tio pliusų ieškau).

Kai tik atsikračiau tos nesąmonės…. Įsigyjau ketvirtą mažylį “Alcatel 311″:

Jis mokėjo siųsti EMS žinutes (ai tokias nesąmones, kurios taip ir neišpopuliarėjo). Jis busv mažas (bet storas). Jį jau galima buvo ir kišenėje nešioti. Šitas man ir vėl nepatiko. Kodėl? Kas turėjo Akatelį turėtų suprast. Daug 

neaiškinsiu, bet kaip matom dėl kažkokių priežasčių napaplito šio gamintojo telefončikai.

Tęsiam toliau. Atėjo laikas pristatyti penktą aparatą. Voulia… Tai “Siemens A55″:Va šitas jau man patiko. Ekranas buvo padoriai didesnis. Turėjo NET 4 polifonines melodijas. Jėgelė kiek aš jas grodavau!!! Dar turėjo kažin kokį tai fainą žaidimą, kurį žaisdavo visi mano grupiokai. Minusų nesugalvoju.

Priėjome labai svarbų momentą. Lūžį. Kitas mano telefonas buvo spalvotas. Galit patikėti??

Tai “Siemens M55″:

Jau koks gražutis, koks fainutis. Mažas, blyksi šonai raudonai, kiek nori melodijų tiek prisikeli. NET 2MB atminties:))). Turėjau papildomai jungiamą fotiką, tai kai pleškindavom… dar dabar pilna fotkių iš tų laikų. Spalvų, tiesa, šitas daiktas turėjo tik apie 4000. Tarp jų kažin kodėl nebuvo nei raudonos, nei geltonos. Tik purvas kažkoks. Žodžiu fainas buvo nerealiai. Tačiau aš visada norėjau perlenkemo telefono.

Taigi, septints aparats. “Motorolka v300″:Jei reiktų įvardint, kuris man patiko labiausiai, tai sakyčiau šis. Nerealus tas jausmas kai pagaliau į rankas gauni dėmesio vertą aparačiuką. Ekranas rodo “ledinį” vaizdą. Muzikytė groja nepalyginamai. Žodžiu super super super. Tik, kadangi jį pirkau jau gerokai padėvėtą, ir dar pati pamėčiau… sugedo jis man. Mielasis.

Naujas aštuntasis: “Sony Ericsson w300″.

Kuo ypatingas? Kad “walkmanas”. Ausinės super patogios. Ausinuką iš karto pardaviau, nes turint šį telefoniuką, jo tiesiog nebereikia. Supratau, kad ”Sony Ericsson” gėris savo funkcianalumu. Bet ilgai neužturėjau ir šito.

Dabar pristatau du telefonus, kuriuos turiu dabar:

“Sony Ericsson z710″:

Realiai jis nieko nesiskiria nuo aštunto modelio. Bet man ausinuko valdymas paprastesnis (užlenkus telefoną), daugiau spalvų ir pats aparatas gražesnis. Nesiskundžiu, bet turėsiu tik iki Kalėdų.

Na ir pagaliau, mano jubiliejinis dešimtas džiaugsmas “HTC Touch”:

Šiuo daiktu aš rašau, rašau… Net blogo įrašus “Worde” rašau. Labai daug naršau internete (o kaip gi be jo). Žaidžiu, piešiu ir vėl užsirašinėju. Žodžiu kankinu kaip reikalas. Ir visai negaila buvo tiek pinigų, kiek visi kiti mano 9 telefai kartu sudėjus kainavo.

Kokios išvados? Žinau jau kas pakeis “z710″. LG “Shine”. Kai tik baigsis eilinė sutartis.

Rodyk draugams

Komentarai (8)

 1. Laura:

  O man vat patinka Nokia :) Turbūt todėl, kad neturėjau 3310, niekada nenusitrynė mygtukai, niekada nenusilpdavo baterija (net ir po dviejų metų), niekada nesugesdavo, o meniu man labai patogus. Tiesa, kitas telefonas turbūt bus nebe Nokia, nes naujo meniu aš nesuprantu… Kažkoks nesveikas :) Teks rinktis kokį "Sony Ericsson", turbūt nauji taip nebelūžta kaip seni :) O šiaip negaliu pasigirti telefonų gausa - dabartinis yra man septintas :)

 2. Salomeja:

  Tai nepasakyčiau, kad 7 telefonai negausu:). Visi "nokios" buvo??
  Aš dar visai norėčiai išvardinti ir pažystamus telefonus. Tokius, kuriuos turi/turėjo šeimos nariai, ar darbe išbandom. Nes jie irgi pažystami iki kaulų.

 3. Laura:

  Ne, buvo ir Siemensu ir dar toks "Trium", be to, aktyviai naudodavausi tėvų telefonais :) Gal reikės ir man aprašyti saviškius ;)

 4. shiny:

  nu ir daznai gi keiti tuos telefonus (: as tai nuo philips diga iki dabartinio sony ericsson z310i apturejau sumoj 5 telefus tik (: labai nemegstu keist, tai pirkdavau tik kai jau nepataisomai nepakenciamai nustodavo veikt ((:

 5. HTC Touch - tikras džiaugsmas! :-)

 6. mobilise:

  Aš irgi turiu HTC:)

 7. Anonymous:

  Hmmm… nemėgstu aš mobiliųjų telefonų, nors jau penktą turiu. Visi iki šiol buvo "Motorola", tik paskutinysis įsigudrino "Samsung" būti… bet kai ateis laikas naujam, tikiuosi, kad grįšiu prie "Motorola" ^_^ Kodėl nemėgstu? Na, patys telefonai puikūs… ypač žadintuvai ^_^ Bet man rašyti SMS'us arba bendrauti su kažkuo telefonu - tikras peilis… bendrautyi aš mėgstu, bet jau geriau normalios klaviatūros pagalba ^_^

 8. [...] minutes), o apie “mini operą” dar tik svajojom. Sename savo bloge rašiau apie 10 turėtų telefonų (dabar galėčiau pridėti dar 3 sekusius po to). Ir jau Alkatelyje naršiau. Tai kadangi [...]

Rašyti komentarą