BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Nėra ką apsirengti ir kitos (ne)moteriškos problemos

Jei galvojate, kad bėda kodiniu pavadinimu “nėra ką apsirengti” yra moteriška, tai aš nesutinku.

Mano brolis studentas labai dažnai pareiškia:

-Man reikia naujų džinsų. Nes turiu tik dvejis. Tie man netinka prie šitų batų nes atrodo per trumpi. Vadinasi lieka vieni, o gi nevaikščiosiu pastoviai tais pačiais.

O aš maniau bernai trina vienus džinsus ar megstinį iki skutų, o tada jau reikia kito. Atrodo keičiasi laikai. 

Mano brangusis irgi pastoviai “ką man apsirengt į seminarą?” ; “ar ne per daug treningiškai šitas džempas atrodo, galiu į darbą?”. Na ir taip toliau. O kai susipažinom, aš turbūt kokius metus mačiau tik vieną jo aprangos variantą. Dabar rūbų daugiau nei aš turi. Mano įtakos čia tikrai nėra.

Labai susinervinu, kai einu aš pirkti kokių batų. Namo grįžtu tuščiomis ir susiparinus, o jis su krūva naujų drabužių, kurių jam visai nereikia (nes jei man nuolat kala į galvą, kad nereikia, vadinasi ir jam nereikia).

O dabar mergaitiški pamąstymai? Kodėl vakarinėse vizijose (išverčiu suprantamiau - kai vakare galvoju kaip rėdytis ryt), aš sugalvoju gražius variantus. O ryte pasirenku patogų? Aš tai nesuprantu. Net išsilyginu vakare, kokį sijoną, o darbe atsidūriu su džinsais.

Iš vis man tie drabužiai atrodo kaip asmeninių kompleksų maskavimas. Aš neturiu poreikio pirkti. Tačiau pirkdama turiu vilties, kad jau su šitais džinsais pagaliau atrodysiu gražiai, jau šitie batai pavers mane karalaite. Na ir viskas būna kaip visada…  Nei gražiai atrodau, nei karalaite tampu:).

O šiandien troleibuse pokalbis:

-Vakar ką nors uždavė per matieką?

-Nežinau, susikaupusi mezgiau šaliką tai negirdėjau.

-Eik tu? Kokiu raštu?

-Dvi geros, dvi blogos.

Rodyk draugams

Komentarai (13)

 1. shiny:

  batu pirkimas visada kancia. aplamai rubu pirkimas nera labai malonus uzsiemimas. ieskai ieskai, kas grazu netinka, kas tinka tas negrazu o jei ir grazu ir tiktu tai nera ismieros. bet dazniausiai tiesiog viskas negrazu.. eh.. galetu rubai patys kaip nors susipirkt ir pareit namo ((:
  beje manishkis irgi turbut daugiau drabuziu turi negu as (: kas cia pasidare pasaulyje..

  o pokalbis troleibuse nerealus ((:

 2. redvel:

  Mums tikrai nėra ką apsirengti, o vyrukai taip tik galvoja, kad jiems nėra ;)

  Visi gražūs rūbai ir batai turi bjaurią savybę slapstytis. Praktikoje įrodytas faktas. Na, bent jau tie, kurie reikiamų dydžių. Ir tie, kurie nekainuoja melejonų ;)

 3. PinkCity:

  Būtent dėl to, kad gražūs reikiamo dydžio drabužėliai ir batukai slapstosi, kai jų labiausiai reikia, logiška yra juos pirkti, kai dar poreikis nesusiformavęs, o yra tik noras ir susižavėjimas.

 4. ElzbietaI:

  va va.
  tik taip ir nesupratau autorės požiūrio į padidėjusį vaikinų rūbų skaičių. Gerai tai ar blogai? Tarkim mane nervina, kai iš tiesų jie nešioja vieną ir tai nelabai kokį komplektą kol nesuplyšta. Nesu rūbų vergė, bet šiaip mėgstu stilingus žmones (stilingi nebūtinai tie, kurie apsipirkinėja akropoly ir panašiam briede, jei ką ;) )

 5. Salomeja:

  Na aš neseniai atsikrausčius į Vilnių galiu pabėdavot, kad nerandu čia gerų skudurynų (Kaune per 6 ten gyvenimo metus buvau atradus gerų). Tai man sunkiau apsirengt. O požiūris į vaikinų aprangos pagausėjima teigiamas. Tik man pavydu kai pas jį tiek gražių ir daug….

 6. davusivilti:

  Man labiausiai patiko pokalbis troleibuse. Esu nėrus per kūno kultūrą, per pertraukas, bet per matematiką net nepagalvočiau…

 7. KaVeikti:

  Priminė ir mano brolį. Ne taip senai palikau tėvų namus.
  O jaunesnis brolis tebekaraliauja ten. Tai dabar, kai grįžusi pasižiūriu į savo spintą ir likusias ten kelias drapanėles, vis išsigąstu… Ji turėtų būti pustuštė, bet ne- prikimšta mano stileivos broliuko rūbų… oj mėgsta mėgsta ir vaikinai juos pirkti- žinau tai.

 8. istanbul:

  Hm, Vilniuj problema ta, kad apsiregti yra ka, bet kainos kandziojasi ;) Nebuvau, bet girdejau, kad fainas second-hand'as yra Traku g-veje ;)

 9. Salomeja:

  Čia gal ta Humana tipo 70-80 metų stilius? Jei ta tai man nieko gero. Iš vis Humanos nieko gero.

 10. gr:

  Tikroji kodine fraze yra: "Visi vyrai kiaules ir nera ka apsirengti" :)

 11. Salomeja:

  Augus tarp bernų , besimokius tarp bernų ir bedirbdama tarp bernų nesutinku su tuo kad jie kiaulės.

 12. Na atejus vasarai turbut visos skundziames, kad nera ka apsirengti

Rašyti komentarą