BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ką Salomėja galvoja apie Kalėdas…

Galvoja kažką…

Aš visada kaip ne visi. Gal čia užsitęsusi paauglystė maištauti. Tai va.

Apie ką as čia? Ai, Kalėdos… Man jos patinka. Viskas man patinka. Nekenčiu Valentinkės, Naujako naktį galiu miegot, Velykų nesuprantu, net gimtadienių nemėgstu.

O va, Kalėdos man patinka. Man gražu, kai visos parduotuvės pasipuošia tais lievais blizgučiais. Mėgstu kičinį Cocacolinį Kalėdų senį. Man patinka gauti dovanų. Stovėdama begalinėje Maximinėje eilėje, žiūriu kokių gėrybių kas gaus dovanų. Pagalvoju, kad mano vaikystėje nebuvo gigantiškų žaislų už 20lt… Svarbu pakuotė didelė, nes dovanos juk visai ne tai. Man būdavo dzin ką gausiu, svarbu ta paieška prieš Kalėdas. O jei nerasdavau dovanų tai dar geriau, nes tas naktinis sėlinimas…

Man patinka išsitraukt tarybinius eglutės žaisliukus. Kokie jie juokingi, tos stiklinės matrioškos, ar konkorėžiai. Fainai gi. Visi rėkiam oi kaip šlykštu Jingle bels… Kaip nusibodę. Ir man nepatinka. Bet vistiek kai puošiu namus pasileidžiu tokį Kalėdinį CD (niekas tokio neturi:))) . Fainai gi… Tai vienintelė krikščioniška šventė, kuri manęs nenervina. Nesiputoju, nepuolu aiškint, kad čia nesąmonė, komercija. Aš mielai ieškau dovanų. Dzin, kad kažkas iš to pelnosi.

Man patinka paskutinė darbo/mokslo diena prieš Kalėdas.

Man nesvarbu, kad Kalėdos brukamos jau dabar. Vistiek apie puošybą, dovanas ir kitką predėsiu galvot antrą gruodžio savaitę. O kad prekybcentriai jau dabar žaislais užsivertę man nesvarbu. Kaip ir nesvarbu, kad prieš tai buvo žvakės, o dar prieš tai mokykliniai reikmenys. Einu ir praeinu.

Bet yra tokių dalykų, kurie man buvę nebuvę. Nekenčiu sniego net per Kalėdas.

Per kūčias valgau draustinus patiekalus. Ir niekad neragauju būtinai visų jei man neskanu.

Nekenčiu karnavalų ir darbinių kalėdinių vakarėlių. Ypač teminių.

Po Kalėdų prasideda išpardavimai. Šitas tai man patinka.

Mano pasisakymas beprasmis. O ka aš galiu padaryt, kad pirštai per klavą patys lėkioja.

Rodyk draugams

Komentarai (4)

 1. davusivilti:

  vietinio prekybcentrio žaislų asortimentas: kardas su skydu ( toks kičinis, plastmasinis), ****oletas, kalašnikovas (nu didelis šautuvas) ir kiti panašūs dalykėliai. Jaunąją kartą auginam, ane?

 2. davusivilti:

  ir vėl blog'as žodžiui p.i.s.t.oletas taiko cenzūrą…

 3. Salomeja:

  O ką, kai ką tik atsirado kiniškas šlamštas, mano svajonių svajonė buvo policininko rinkinys. Jų buvo įvairių dydžių. Man svarbiausia ****oletas ir antrankiai buvo.

 4. BlackDepressant:

  Ooo taaaip… Kaaalėdos… ar jos man patinka? Nežinau… Vėl pilni prekybos centrai žmonių per kurių galvas reikia lipti, kad pasiektum savo tikslų, aplinka perpildyta raudona spalva… vėl tie patys banalūs filmai kartojami per TV… vėl galvos skausmas dėl to, kam pirkti, o kam nepirkti dovanų… ir svarbiauisia… KĄ pirkti… vėl eglės ieškojimas ir puošimas… vėl Kalėdinės nuolaidos, kurios vistiek yra brangios… o šiaip ir pati žiema man nepatinka… tiek spalva tiek ir oro sąlygomis…

Rašyti komentarą