BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Tai kaip ten su tuo Kalėdų seniu?

Darbe vienas kolega pasakė, kad jį erzina tai jog jo trimetė dukra tiki Kalėdų seneliu. Nes tai kaip ir melas ir visi atvirai jį skleidžia. Nes nėra to senio. Tai aš galvojau galvojau… galvojau… ar teisinga meluot vaikams. Net apie Kalėdų senį. Ir begalvodama sumąsčiau: taigi yra tas senis! Kažkokis žmogas juk sėdi toj Laplandijoj, gauna reik manyt, kažkokį atlygį. Jo darbas būt seniu.

Vat ar jis dovanas nešioja tai jau atskira kalba. Gal ir nešioja, bet tikrai ne visiems pasaulio vaikams. Išvados įdomios. Senis yra. Tikras, Kalėdinis. Bet jis visiškai neatitinka apie jį kuriamų mitų.

Ar geriau tėveliams sakyt (kai sugauna vaikai dedančius po egle dovaną), kad senelis liepė perduot?

Ar geriau sakyt: mes labai tave mylim ir norim pradžiuginti švenčių proga?

Rodyk draugams

Komentarai (3)

 1. PinkCity:

  Aš savo būsimiems vaikams nemeluosiu. Nei apie kopūstus, nei apie gandrus, nei apie Kalėdų senį. Ir taip visas pasaulis mus nuolat durnina, kodėl aš turėčiau prie to prisidėt?
  P.S. Ten kažkaip ta Tavo nuoroda neatsidaro :(

 2. Salomeja:

  Ačiū tuoj pataisysiu:)

  Žinau atvejį kai vienas vaikas žino, kad senelio nėra, bet meluoja tėvams. Atseit tiki. Tipo jei pasakys jog žino apie visuotinį melą, nebegaus dovanų. Tam vaikui 6 metai.

  Redagavo Salomeja 2007-12-07 16:28

 3. PinkCity:

  Vat vat, labai gražūs santykiai šeimoj: tėvai meluoja vaikams, vaikai - tėvams. Super šauni pasitikėjimo atmosfera. Aišku, ta Kalėdų senelio istorija yra smulkmena, aktuali tik per Kalėdas, bet vaikučio smegenytėse jau lieka pasąmoninga žymė: mane apgaudinėja.

Rašyti komentarą