BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Salomėja mąsto, kas nujojo jos darbo savaitę…

Blem, jau penktadienis. Tai turbūt, turėtų skambėti kaip “jėga, pagaliau savaitgalis” ar kažkaip panašiai.

Gerai, jėga, pagaliau savaitgalis. Laimingi? Aš tai jo. Ryt nereiks anksti keltis.

Visgi kai pagalvoji, kad vat neseniai buvo anos išeignės, dabar naujos, pagalvoji, o kur dingo tas laikas tarp jų? Ar tos penkios dienos iš vis buvo vertos gyvenimo?

Pirmadienis.

Pirmadienį tai pamenu. Reikejo pagaliau užbaigt su tuo pyp pyp pyp piaru. Sulaukt patvirtinto varianto. Supratau, kad ir kiek mokėtų, daugiau to nebesiimsiu. Kainuoja daug nervų, o svarbiausia visiškai neįdomu. Daugiau iš pirmadienio neprisimenu nieko. 

Antradienis. Ką veikiau antradienį? Tikrai neprisimenu. Pamenu, tik prieš darbą, tokioj be ryšio parduotuvėje ”Pumpuras” pirkau kavos. Daugiau? Just work and home.

Trečiadienis.

Nuoširdžiai bandau atsimint. Na darbe kaip darbe… Regis nieko naujo. O šiaip… Ai pamenu, pamenu… Visą dieną skaudėjo skrandį, todėl nėjom krepšinio žiūrėt į kaboką.

Ketvirtadienis.

Vakar. Na atsimenu kaip vakare, norėjau aplenkt kamščius, todėl nusprendžiau paėjėt iki kitos stotelės. Per CUP’ą. Užėjau į knygyną. Nusipirkau porą knygų. Nors nevalgiau savaitę, nes alga vėluoja. Tik mergos taip gali, tarė mano vyras sužinojęs. (dar segę ir auskarus nusipirkau). Tai gal geriau tada kamštis? Kas dar vakar? AAA, pradėjo namie veikt internetas, tai pabrausyjau :). Visgi įvykis. Nes Zebra veikia tik kartą per mėnesį.

Penktadienis.

Šiandiena. Pasidariau visus svarbius darbus. Pasižadėjau padėti kitiems. Hm. Nieko naudingo išskyrus tai ką reikia.

Po velnių penkios dienos, o nieko įsimintino. Nieko gražaus. Penkios dienos, kur reikia gerai pasukti galvą ką veikiau. Ar vien dėl to, kad tai ne savaitgaliai jos turi būt tokios nykios??? Aišku, prisimenu blogus dalykus, kad pinigų daug išleidau, kad prastai jaučiausi… Tai išskiria dienas iš konteksto.

Nyku….

Rodyk draugams

Komentarai (2)

  1. BlackDepressant:

    Dabar aišku, kodėl tiek daug skaitai… bėgi nuo rutininės savo kasdienybės. Lengva tau būtų patarti "imkis naujų dalykų, iššūkių, susirask naujų hobių" bet… yra ir kita medalio pusė… gal tu patenkinta savo tokiu pastoviu gyvenimu, ka? Na, rimtesnių bėdų nėra ir gerai, na, tik, kad nevalgai, tai jau negerai… žiūūū po to susilpnės organizmas, tai ir geriausi romanai nepadės… ^_^

  2. Salomeja:

    Tai kad ta rutina ne pastovi. tiesiog tokia savaitė pasitaikė.

Rašyti komentarą