BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Nan nebesisiseka

Skambutis į duris. Ką čia ryte velnias nešioja? Pasižiūriu pro akutę.

O tai ponia Nesėkmė (o gal Nelaimė)? Šmaikštuolė. Jeigu galvoja, kad atidarysiu jai duris gali jau mąstyt iš naujo. Dar tris kartus paskambinus, kažkur išsinešdino. Gal patikrint ar nėra, kur atviro lango… Būtų naivu to tikėtis lapkritį.

Visa bėda, kad man reikės išeiti. Kaip prasmukt nesėkmės nepastebėtai? Išsiunčiau savo nematomą draugą pašnipinėti. Ok, bandau… Pasirodo šita karvė (atsiprašau, nelaimė), manęs tykojo. Pradžioj sušlapino batus… Po to pasistengė, kad trulas nuvažiuotu prieš pat nosį, o netinkantis autas stotelėje aptaškytų. Ne gana to, užstabdė kompą, iškrovė telefoną, būtent tada, kai man žiauriai reikėjo pasitikrint paštą. Parduotuvėje paslėpė visus mano dydžio džinsus, bet parodė super odinę striukę, kurios negaliu nusipirkt… Sugadino rozetę, kuri dabar kibirkščiuoja, įstatė ant kojos eilinę mėlynę, supykdė su geru draugu ir niekaip neleidžia susitaikyt. Pasistengė, kad sužinočiau nemalonų dalyką, būtent tada kai susiruošiu valgyt. Ir kaip man pasislėpt nuo tos nesėkmės? Nuo praeitos savaitės besitęsiančios bėdos, kad ir smulkios, bet pradeda ne juokais siutinti.

Rodyk draugams

Komentarai (2)

  1. shiny:

    ponia (o gal panele?) nelaime ishties ryztingai nusiteikusi kartais ((:

  2. BlackDepressant:

    Ogo… o tu tikrai nieko nepraleidai? ^_^ Ne, žiauru juokauti tokiomis temomis… ir už ką tau šitaip? Bet gal po to jau viskas puikiai klojosi, ka? Bent jau tikiuosi…

Rašyti komentarą