BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Laiškas

Žinau, kad pastaruoju metu tu nei girdi nei matai kas dedasi šitam pasaulyje:). Aš tau papasakosiu. Nieko naujo. Jau gruodis. Vakar nusipirkau elektroninį viešojo transporto bilietą. Vis dar nežinau kokia iš jo nauda. Vistiek reikia kiekvieną mėnesį pėdinti iki kioskelio. Vistiek mėnesinis papildymas galioja ne nuo tada kai papildai iki kitos tokios mėnesio dienos. O tik einamąjam mėnesiui. Vistiek reikės traukiot ir lengvatą įrodantį pažymėjimą. Žodžiu. nieko neprarardai, kad pražiopsai tokius dalykus.

Apie tavo mėgstamus serialus negaliu nieko papasakot. Tiesiog nebežiūriu televizoriaus. Vakar bandžiau vakare žiūrėt filmą. 13 minučių filmo-7 reklamos-6 filmo-6 reklamos- ties tuo ir išjungiau. Pasijaučiau debilė. Žinau žinau, gyvenam mes iš reklamos. Bet prie ko čia anonsai???

Kas dar naujesnio? Visa tauta dar tebelaiko garbės reikalu bent kartą per savaitę aplankyt “Akropolį”. Ir mes ne kitokie. Ėjom į kiną, nes turėjom nemokamus kvietimus. Vos neužmigau. Kaip už tokius filmus galima mokėt 16 lt? Net iš p2p parsisiuntus jis tėra tinkamas tik tada kai nieko nebeturi ir internetas palūžta.

Mūsų katės irgi jau Kalėdų nuotaikom gyvena. Vian kitą laižo, o po to vaikosi…

Penktadienį kaip visada buvom “būsi trečias”. Buvo labai linksma, nepaisant to kad grįždami biški į galvą gavom. Bet toks jau tas naktinis gyvenimas.

Šeštadienį užžiebė eglę. Bet tingėjom eit pažiūrėt.

Pažiūrėjom dar 4 “herojų” serijas. Lauksim kitų.

O kaip tu gyveni?

Rodyk draugams

Komentarai (4)

 1. reklamosauka:

  Ryškiai čia man rašei :) Ei, o gal pas tave galima kai ko paprašyt parsiusti iš interneto? Bo man sunkiai gaunas. Ir kviečiu tave kavos, bet nzn kada, nes mano pupa ir vėl su snargliais iki kelių:(

 2. Salomeja:

  Ką tu nori parsisiųst? O kavos aš visada. Juolab, kad žinok pradėjau intensyviai ją gert:)

 3. redvel:

  Toks kasdieniškai įdomus laiškas ;)

 4. yzyly||blogspot:

  …po Herojų pažiūrėk "The 4400". Turėtų patikti :)

Rašyti komentarą