BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ką daryt kai darbo yra, bet dirbt negali? Ir neturi ką veikt.

Taip aš galiu dirbti į priekį.  Bet prisipažinkit, daugelis taip daro? Abejoju.

O darbo yra. Tikrai. Ir nemažai. Bet čia susidūriu su tuo atveju, kur nuo kitų priklauso. Tų kitų neįmanoma niekaip paskubinti, nes tokia politika. Tikrai negalima nieko padaryti. Tai ką veikt?

Mintis, kad viskas susikraus deadlainui(kaip tariu taip ir sakau), nervina ir blokuoja kitas mintis. Dar labiau nervina, kad esu bejėgė. O iš viso nervina labiausiai tai, kad turiu sėdėt 

darbe, nors vienintelis darbas (na tas kur į priekį) dirbamas naudojant internetą. Taigi, patogiai lovoje namie galėčiau tai pasidaryti ir dar papietauti iš atsargų. Kaip sakant be išlaidų. Ir dar nereiktų galvot ką rengtis… Ir nereiktų dažytis…

Kai atsibosta daryt į priekį (jei daug padarysiu ir vėl neturėsiu ką veikt), užsiimu tokiais niekais kaip rašinėjimas į blogą, ir šiaip. Bet aš darboholikė. Todėl lendu prie kolegų ir zyziu… gal tau padėt… gal tau padėt…gal tau padėt… Velnias, niekam nereikia pagalbos.

Ir kam manęs iš viso reikia?

Rodyk draugams

Komentarai (3)

  1. hattori:

    Labiausiai tas ir parina, o galėtų būt koks laisvas darbo grafikas, yra darbo padarai, padarai ir namo, nėra - miegi, ar šiaip užsiimi visuomenei naudinga veikla.

  2. redvel:

    Negalėčiau dirbt su tokia politika - kai man tokia situacija, tai einu 'spardyt užpakalių' tiems atsilikėliams ;)

  3. Salomeja:

    Tai ir visa esmė kad jie neatsilikėliai. Tiesiog yra prioritetiškai svarbesnių reikalų. Juos užjaust reikia.

Rašyti komentarą