BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Garsiniai pagalvojimai apie nieką

Tai va… Pastaruoju metu įvairiose interneto vietose, kažkur ten tarp nuliukų ir vienetukų pasipylė įvairiausi rašiniai apie blogus, apie tai kokie jie turi būti, ką juose rašyti. Ką daryti, kad blogas būtų populiarus? Vienas iš patarimų tai rašyt konkrečiomis temomis, nes asmeniniai blogai apie nieką yra neįdomūs. Vadinasi maniškis pasmerktas būt neįdomiu. Nes aš mielai paskandinu skaitytojus savo nesėkmėse, pastebėjimuose ir nuotaikose. Ir jei iš kirvio išsivirsiu košę tai tikrai norėsiu pasidalinti receptu. Jei gatvėje čigonė mane apšauks pusprote, aš norėsiu pasiguosti. Jei darbe atrasiu super nemokamą programą, su visais pasidalinsiu. Mano mintys šokinės. Aš iškeiksiu visą pasaulį arba viešai prisipažinsiu meilėje. Aš tokia. Negaliu įlyst į rėmus vien tam, kad gaučiau daugiau komentarų, arba tam, kad mane aplankytų trim skaitytojais daugiau.

Gerai jau… Šiandien mano stogas pavažiavęs, aš 4000 karų mačiau tą patį žodį parašytą skirtingai (reikėjo šriftą parinkti). Po tokių išbandymų ne tokių nesąmonių galima prirašyt.

Rodyk draugams

Komentarai (8)

 1. shiny:

  o man asmeniniai blogai patys idomiausi (: pati ta pati darau gi - skundziuosi, giriuosi ir siaip ivairius pastebejimus isdestau. kad paciai po to butu idomu paskaityt (:

 2. redvel:

  Jau pradeda atsibosti samprotavima tokiomis temomis.

  Juk visas džiaugsmas yra rašyti/dalintis/guostis apie tai, kas rūpi - ar tai bebūtų asmeniniai nuopoliai ir pakilimai, ar politiniai skandalai ir naftos kainų kaitos analizė.

  O ne galvoti, kaip čia parašius, kad išpopuliarėjus ir kad pas mane plūste plūstų skaitytojai…

 3. shiny:

  va, va, tikrai - išpūstas burbulas. jau užkniso tokia gausybė pamokančių ar tendencijas aptariančių įrašų pastaruoju metu (: gal reiks boikotuot, kaip ir beršką? ((:

 4. Salomeja:

  Būtent apie tai aš ir kalbu. Pradinis mano tikslas visada buvo blevyzgot apie nieką ir viską. Nesitikiu sulaukt skaitytojų, nes esu iš tų žmonių, kurie mėgsta rašyti laiškus sau. Turiu tam net pašto dėžę. Net pavadinimas blogo "niekiviskmėjinėjimas". O dabar man privarė kompleksų. Esu jautri mergina:( Bijau bela ką blevyzgot.

 5. shiny:

  nesijaudink, ne tu viena neseki standartais ir visais masiskai plintanciais nurodymais (: blevyzgok kaip blevyzgojus ir toliau ((: ypac apie troleibusus, prasyciau

 6. Salomeja:

  Apie troleibusus gal knygą reikia parašyt, nes kiekviena darbo dieną , po darbo namo… jėtau, kokie tie žmonės keisti…

 7. davusivilti:

  Tu rašyk knygą apie troleibusus, o aš apie mokyklą :D
  Žadu, bet niekaip neprisiruošiu visų troleibusinių vaizdzialių apjungt į vieną. Gal kada nors ir parašysiu įrašą troleibusų keleivių garbei…

  Beje, gerą anekdotą šiandien perskaičiau - "jeigu man nepakelsite algos, aš rašysiu memuarus"
  Galėčiau mokytojams pasakyt - "jei neparašysit 10, rašysiu memuarus" "D

 8. BlackDepressant:

  Blogas ne blogas, o rašyti tikrai moki ir tai pagirtina. Tam dar reikia turėti šioki tokį polinkį, nes ir pats bandžiau kurti BLOGą… lygiai 2 įrašai ir atsibodo… o gal esu ant tiek nuobodus, kad neturiu apie ką rašyti… žodžiu, laikyk vairą tvirtai ir daryk ką darei ^_^

Rašyti komentarą