BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ar rašymas apie nieką gali būti pomėgis?

Man rašyti patinka labiau nei kalbėti. Taip, prisipažinsiu aš dažnai užsikompleksuoju dėl to, kad veltui švaistau sakinius, žodžius, raides, skirybos ženklus ir visą kitą kas sudaro raštą. Aš labai norėčiau vos prisilietusi prie klaviatūros, arba savo delninuko stiko, parašyt arba ką nors naudingo, arba ką nors labai įdomaus. Visad manau jei jau rašau, reikia kažką parašyt. Nes tas pats kaip jei jau kalbi, turėk ką pasakyt. Tačiau yra kaip yra… Gal dėl to ir rašau, nes galima pasirinkti skaityti ar ne. O štai šnekančiojo dažniausiai klausome bent jau iš mandagumo.

Dabar šneku konkrečiai apie veiksmą. Rašymą. Aš geriau šimtus kartu parašysiu, nei vieną syk pasakysiu. Kaip pvz., pateikisiu tai, kad turiu du telefonus. Išnaudoju maždaug 5 iš 20 lt naudodamasi pagrindiniu. Kitu telefonu per 2 mėnesius nė syk nešnekėjau ir sąskaitą pasipildau tik internetui.

Jei labai reikia paklaust ko nors tokio, ko nemoku suformuluot, ar bijau atsakymo ar… Geriau parašau priešais sėdinčiam kolegai per icq, o gyvai parodau šypsenėlę :). Tai nėra reakcijos vengimas. Matau tą reakciją. Juk prieš mane sėdi. Tiesiog rašydama aš laisviau galvoju. Jei darbe vyksta erzelis, mėtomasi komentarais ir panašiai, aš mėgstu įsijungt skype ir asmeniškai parašyt ar paklaust, o ne į eterį.

Laiškų rašymas apskritai didelis mano pomėgis. Kai nebebūna kam, rašau sau. Turiu tam net dėžutę atskirą. Gal man kokia šizofrenija? O juk mano draugystė peraugusi į santuoką irgi prasidėjo nuo paprasčiausių popierinių laiškų rašymo.

Pradžioje įrašo minėjau, kad kompleksuoju. Dabar irgi galvoju, gal neskebt, nes na koks skirtumas, kad kažkam patinka rašymo procesas… Man tai dvelkia kažkokia romantika. Tai kad aš sėdžiu ir lieju mintis. Kartais padėjusi tašką užsisvajoju ir įsiklausau į iš kito kompo sklindantį filmo garsą… Taip, keistų pomėgių pas žmones būna….

Rodyk draugams

Komentarai (7)

 1. ElzbietaI:

  Rašyti sau…iš tiesų gera idėja :)

 2. 100vytas:

  Ne, nu, rašymas yra geras dalykas ir dažnai prasmingesnis už tuščias šnekas, bet kodėl jei kalbama apie rašymą, pagrindinis to elementas PC? Susikurt atskirą e-mail šiam reikalui? Kam? Gal vietoj to pasiimt gerą knygą ir kažką naujo rast? Nesuprantu, visur tik PC ir SMS… O šiaip nereikia kartais bijot nusišnekėt, visiems būna :-) Bendrauti irgi reikia mokėti.
  Cituoju: „Man tai dvelkia kažkokia romantika. Tai kad aš sėdžiu ir lieju mintis." - Gal rašyk kažką tokio, ką norėtum parodyti visiems arba brangiam artimam žmogui, gal kažkas iš to išeis. Na žodžiu, kai kurie temos autorės pasisakymai man nelabai priimtini, bet - Sėkmės!

 3. Rainbowgirl:

  Rašyti laiškus sau - tai man taip artima ir pažįstama…Tik tam skirtos dėžutės dar, beja, neturiu :)

 4. redvel:

  Pirma, tai ne apie nieką gi, ar ne?
  Antra, ką užrašai, išlieka. Ir išlieka tiksliai taip, kaip parašai.

 5. Salomėja:

  to 100vytas, rašymas nėra vien PC. Bet kažkodėl ranka aš piešiu:) Jei paimu tušinuką, man piešiasi, o ne rašosi.

 6. davusivilti:

  Dar viena kolegė :)) (paskaityk pirmą pastraipą http://www.blogas.lt/davusivilti/240655/klausimeliai.html ) Kartą trečioje ar ketvirtoje klasėje mokytoja į pažymių knygelę įrašė: "Davusi viltį labai aktyvi pamokų metu, visada noriai kelia ranką, moka reikšti savo mintis ne tik žodžiu, bet ir raštu". Labai nustebau - man jau tada raštu reikšti savo mintis buvo lengviau nei kalbėti. Gal aš bendrauti nemoku? Nes dažniausiai arba tyliu arba ko nors paklausta atsakau "nežinau". o rašyti man tik duok…
  Bet kokiu atveju, kaip rašė redvel "verba volant, scripta manet" (žodis iškrenda, raštas lieka)

 7. BlackDepressant:

  Rašyti laiškus sau? Man tai kažkaip keistai nuskambėjo, bet pagavau save darant lygiai tą patį… darbo metu atsimenu kokią smulkmenėlę, kurią reikia patikrinti ar padaryti po darbo, o kaip ją atsiminti? Įtelefoną įrašyti priminimą - ilgas darbas, o čia "tik tik tik" e-laiškelį iš darbinio pašto parašau ir į savo kitą paštą išsiunčiu (kurį būtinai tikrinu vakarais po darbo), o ten ir randu sau užduotis… gerai visgi ^_^

Rašyti komentarą